7.855,06 TL BIST 100 BIST 100
3,90 CNY CNY CNY
28,92 $ USD USD
€31,16 EUR EUR
0,13 CNY CNY/EUR CNY/EUR
38,38 TL Faiz Faiz
74,67 $ Petrol(brent) Petrol(brent)
23,80 $ Gümüş(ons) Gümüş(ons)
3,75 $ Bakır(lb) Bakır(lb)
132,52 $ Demir Cevheri (CME) Demir Cevheri (CME)
387,00 $ Gemi Söküm Gemi Söküm
1.883,86 TL Altın(gr) Altın(gr)

TUBE & STEEL İstanbul ve Wire Tech İstanbul Fuarları Ziyaretçi Kayıtlarında Rekor Kırılıyor

Boru, profil, tel ve çelik üretim sektörlerinin liderleri Tube & Steel İstanbul ve Wire Tech İstanbul Fuarlarında 24 - 27 Mayıs 2023 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde buluşmaya hazırlanıyor.

TUBE & STEEL İstanbul ve Wire Tech İstanbul Fuarları Ziyaretçi Kayıtlarında Rekor Kırılıyor

Tube & Steel ve Wire Tech İstanbul Fuarları hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken fuarın online ziyaretçi kayıtları bir önceki fuara göre 3 kat artmış durumda. Yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin önemli bir satış ve pazarlama platformu olarak tercih ettiği Tube & Steel ve Wire Tech fuarlarında özellikle Almanya, İngiltere, İspanya, İtalya gibi Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri ve Irak gibi birçok ülkeden gelen ziyaretçi taleplerinde artış var. 80’in üzerinde ülkeden ziyaretçinin online biletini aldığı fuarda 2019 yılına oranla ciddi bir ziyaretçi artışı yaşanacağı ön görülüyor.
 
Devlerin iş birliği ile sektörün dev fuarına hazırlıklar devam ediyor
Fuarcılık sektörünün Türkiye’deki lider firması TÜYAP, Tube & Steel ve Wire Tech Fuarları kapsamında Messe Düsseldorf ile yaptığı iş birliğiyle fuarın uluslararası niteliğini çok daha farklı bir boyuta taşımayı hedefliyor. Uluslararası arenada fuarın tanıtımına çok ciddi bir katkı sağlayan TÜYAP ve Messe Düsseldorf iş birliği ile, boru, profil, tel çelik konusunda ülkemizin tek ihtisas fuarı olan TUBE & STEEL ve tel, kablo, çivi üretimi ve teknolojileri ihtisas fuarı Wire Tech, bu yıl daha güçlü olarak kapılarını katılımcı ve ziyaretçilerine açacak.
Çelik İhracatçıları Birliği (ÇİB), Çelik Boru İmalatçıları Derneği (ÇEBİD), Çelik Dış Ticaret Derneği iş birliğinde, Galvanizli ve Boyalı Sac Üreticileri Derneği (SOGAD),  Soğuk Haddeleme, Türk Yapısal Çelik Derneği (TUCSA) ve Yassı Çelik İhracat ve Sanayicileri Derneği (YİSAD) ve KOSGEB’in destekleri ile düzenlenen fuarda T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından da Alım Heyeti Organizasyonu gerçekleştirilecek.
 
Uluslararası alım heyeti organizasyonu katılımcıların ticaretine büyük katkı sağlayacak
T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından organize edilen Alım Heyeti Organizasyonu yanı sıra, TÜYAP’ın uluslararası satış ve pazarlama merkezleri olan Rusya, Gürcistan, İran ve Makedonya ofisleri tarafından da bölge pazarlarında tanıtım çalışmaları aktif bir şekilde devam ediyor.
Yurt dışında gelecek alım heyetleri ve katılımcılar arasında yapılacak olan ikili görüşmeler ile sektör için çok önemli bir ticaret hacminin fuarda oluşması bekleniyor. Türkiye çelik sektöründeki tartışmasız önemli konumunu, yurt içinden ve yurt dışından sektör profesyonellerinin bir araya geldiği fuarda bir kez daha kendisini kanıtlayacak.
 
4 fuar tek çatı altında!
24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde TUBE & STEEL, WIRE TECH, HARDWARE ve FASTENER Fuarları eş zamanlı olarak gerçekleşecek. El aletleri, bağlantı elemanları, boya, yapıştırıcı ve kimyasallar, endüstriyel fırçalar, zincir, çelik halat, ip ve nalburiye ürünleri, sıhhi tesisat ve bağlantı parçaları, mobilya aksesuarları, kapı ve pencere malzeme ve aksesuarları, inşaat armatürleri, dekoratif metal ürünler, elektrik malzeme ve ekipmanları, kaynak, tel, elektrot, lehimleme ekipman ve makinaları, merdivenler, taşıyıcı ekipmanlar ve dağıtım alanlarında ürün grupları Hardware Eurasia Avrasya Hırdavat Fuarı'nda sergilenecek. Endüstriyel bağlantı elemanları, sabitleme elemanları, inşaat tespit elemanları, montaj ve kurulum sistemleri, bağlantı üretim teknolojileri, depolama, dağıtım ve fabrika donanımları alanlarında ürün grupları Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı'nda sergilenecek.
4 fuarın bir arada gerçekleşmesinden doğacak olan sinerji ile ulusal ve uluslararası önemli iş birliklerinin kurulması ve sektörlerin gelişimine büyük katkıların sağlanması hedefleniyor.

Katılımcı olarak yer almak ve ürün ve/veya hizmetlerinizi sergilemek istiyorsanız yapmanız gerekenler; kayıt formunu doldurabilir , info@steelradar.com mail adresinden veya +90 555 899 4593 , +90232 229 05 11 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Stant Alanı Kiralamak için Katılımcı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

E-davetiyenizi almak için Ziyaretçi Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı

Bu içeriğe sadece +plus aboneler erişebilir.

Piyasalara dair düşüncelerinizi paylaşmak ve daha fazla yoruma ulaşmak için hemen ABONE OLUN!
ABONE OLUN Zaten bir hesabınız varsa Oturum Açın

En çok okunan haberler

SteelFab, teknolojinin benimsenmesine ve endüstriyel üretime yardımcı olacak

7 Kasım 2023 Salı

MiningWorld Russia 2024, 23-25 ​​Nisan'da Moskova'da Crocus Expo'da gerçekleşecek

7 Aralık 2023 Perşembe

WIN EURASIA 2024 Ziyaretçi Kayıtları Başladı!

6 Aralık 2023 Çarşamba

19. Uluslararası Asansör İstanbul, 2025 Mayıs’ında yapılacak

6 Aralık 2023 Çarşamba

RUPLASTICA ,2024 fuarına hazırlanıyor!

2 Kasım 2023 Perşembe
İzleme Listesi
Genişlet
İzleme listeniz boş

Favori emtialarınızı hızlı erişim için ekleyin ve son fiyat değişim haberlerini kaçırmayın.


Takip ettiğiniz haber kategorisi bulunmuyor
Bildirim Tercihlerini Düzenle
E-Bülten Aboneliği
En güncel haberleri ve günlük demir fiyatlarını e-posta ve sms olarak almak için kayıt olun.
Şimdi Plus Abonesi Olun!
3 gün ücretsiz deneyin!
Şimdi Abone Olun
Tarafsız Fiyatlar
Haberdar Olun
İl Demir Fiyatları
Yorumlar ve Analizler
Şimdi Abone Olun