7.913,76 TL BIST 100 BIST 100
3,90 CNY CNY CNY
28,97 $ USD USD
€31,19 EUR EUR
0,12 CNY CNY/EUR CNY/EUR
38,44 TL Faiz Faiz
75,84 $ Petrol(brent) Petrol(brent)
23,00 $ Gümüş(ons) Gümüş(ons)
3,83 $ Bakır(lb) Bakır(lb)
136,32 $ Demir Cevheri (CME) Demir Cevheri (CME)
387,00 $ Gemi Söküm Gemi Söküm
1.866,25 TL Altın(gr) Altın(gr)

QUA Granit yenilikçi ürünleriyle iz bıraktı

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise ikinci en büyük teknik granit üreticisi QUA Granite, İtalya’da düzenlenen 40. Cersaie Fuarı’nda yer aldı. Tasarım vizyonu, yüksek ürün kalitesi ve geniş ürün çeşitliliğiyle global çapta iz bıraktı.

QUA Granit yenilikçi ürünleriyle iz bıraktı

Dünyanın en büyük uluslararası seramik organizasyonu Cersaie Fuarı, 40. yılında binlerce sektör uzmanına ve ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. 25- 29 Eylül tarihlerinde İtalya’da gerçekleşen fuarda yer alan QUA Granite, yeni serileri, özgün tasarımları ve Palazzo Re Enzo’da gerçekleştirdiği ‘Işık’ temalı gala gecesiyle büyük ilgi topladı.

Cersaie Fuarı’nda ‘ışık’ saçtı

100’ün üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiren QUA Granite, uluslararası arenada Türkiye’yi başarıyla temsil etmeye devam ediyor. Üretim gücü, çevreci üretim anlayışı ve geniş ürün portföyüyle sektörüne ve müşterilerine ilham kaynağı olan şirket, dünya seramik sektörünün bir araya geldiği Cersaie Fuarı’nda, her yıl olduğu gibi bu yıl da müşterilerinin beğenisini kazandı.

QUA Granite, Cersaie Fuarı’nda geleneksel hale getirdiği gala gecesini, 26 Eylül tarihinde Palazzo Re Enzo'da gerçekleştirdi. Bu özel gece, QUA Granite’in "Işık" temasıyla ve yenilikçi ürünleriyle aydınlandı.

33 yeni serisini beğeniye sundu

Qua Granite, Cersaie Fuarı'nda 33 yeni seramik serisi ile sahne aldı. Fuara özel olarak hazırlanan serileri içerisinde, tam parlak yüzeyli ürünlerinin yanı sıra soft mat bitişli, kalıplı ve farklı yüzey malzemelerini içeren çeşitli aplikasyonlara sahip koleksiyonları yer aldı. Ayrıca 20x120 boyutundaki rektifiyeli ahşap görünümlü serilerini ve 2 cm kalınlığında olan üç yeni seriyi ilk kez beğeniye sundu.

QUA Granite, ahşabın sıcak dokusunu granitin sağlamlığıyla buluşturdu

Üstün desen ve renk teknolojisiyle doğanın tüm canlılığını mekanlara taşıyan QUA Granite, 20x120 cm rektifiyeli ahşap görünümlü yeni serilerini Cersaie Fuarı’nda tanıttı. Farklı desen ve renk seçenekleri ile 20x120 ebatında 17 farklı seriye sahip şirket, geniş ürün portföyüyle her ihtiyaca hitap eden estetik çözümler sunuyor.

QUA Granite Genel Müdür Yardımcısı Çiğdem Çakır Suna:

‘‘Bu yıl gerçekleşen Cersaie Fuarı, QUA Granite için büyük bir başarıydı. Cersaie Fuarı’nın 40. yılına özel olarak hazırlandığımız bu önemli organizasyonda, Türk seramik sektörünü ve ürün portföyümüzü başarılı bir şekilde dünya çapında temsil etme fırsatı bulduk. Fuar sırasında sunduğumuz tüm ürünler, özellikle öne çıkan 20x120 ebatlı ahşap görünümlü serilerimiz ve 9 farklı renk seçeneğine sahip 60x120 Gracia serimiz, estetikle bir araya getirilen çevre dostu üretim yaklaşımımızı bir kez daha ön plana çıkardı. Ayrıca, fuarın ikinci gününde, Bolonya'nın ünlü yapısı Palazzo Re Enzo'da düzenlediğimiz ışık temalı gala gecesinde distribütörlerimiz, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla keyifli bir akşam geçirdik. Yenilikçi ürünlerimiz ve çözümlerimizle dünya çapında başarımızı sürdürerek, sektörde fark yaratmayı sürdüreceğiz.’’ dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı

Bu içeriğe sadece +plus aboneler erişebilir.

Piyasalara dair düşüncelerinizi paylaşmak ve daha fazla yoruma ulaşmak için hemen ABONE OLUN!
ABONE OLUN Zaten bir hesabınız varsa Oturum Açın

En çok okunan haberler

Buhlmann, Lisega'yı satın aldı

6 Aralık 2023 Çarşamba

Acciaierie d'Italia, Taranto'daki yüksek fırınını bakım için kapatıyor

5 Aralık 2023 Salı

Thomas Bünger, ArcelorMittal'in Almanya'daki rulo fabrikalarının yeni başkanı oldu

5 Aralık 2023 Salı

İnşaat yılın ikinci yarısı en fazla büyüyen sektör oldu

2 Aralık 2023 Cumartesi

Nijerya ve Almanya, yenilenebilir enerji projeleri için anlaşma imzaladı

29 Kasım 2023 Çarşamba
İzleme Listesi
Genişlet
İzleme listeniz boş

Favori emtialarınızı hızlı erişim için ekleyin ve son fiyat değişim haberlerini kaçırmayın.


Takip ettiğiniz haber kategorisi bulunmuyor
Bildirim Tercihlerini Düzenle
E-Bülten Aboneliği
En güncel haberleri ve günlük demir fiyatlarını e-posta ve sms olarak almak için kayıt olun.
Şimdi Plus Abonesi Olun!
3 gün ücretsiz deneyin!
Şimdi Abone Olun
Tarafsız Fiyatlar
Haberdar Olun
İl Demir Fiyatları
Yorumlar ve Analizler
Şimdi Abone Olun