4.997,63 TL BIST 100 BIST 100
18,83 $ USD USD
€20,55 EUR EUR
€1,09 EUR/USD EUR/USD
7,78 TL Faiz Faiz
81,95 $ Petrol(brent) Petrol(brent)
4,10 $ Bakır(lb) Bakır(lb)
23,50 $ Gümüş(ons) Gümüş(ons)
124,22 $ Demir Cevheri (CME) Demir Cevheri (CME)
416,00 $ Gemi Söküm Gemi Söküm
1.158,31 TL Altın(gr) Altın(gr)

Hırdavat ve bağlantı elemanları endüstrileri aynı çatı altında buluşuyor!

Hırdavat Sanayici ve İş Adamları Derneği (HISİAD) ve Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. iş birliği ile düzenlenecek Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia, 24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ikinci defa kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Hırdavat ve bağlantı elemanları endüstrileri aynı çatı altında buluşuyor!

İlk kez 2022 yılının Mart ayında  gerçekleşen Avrasya Hırdavat Fuarı’nda 110’un üzerinde firma stant açtı ve Türkiye dâhil 91 ülkeden 10 binin üzerinde sektör profesyoneli fuarı ziyaret etti. Türkiye’deki hırdavat ve bağlantı elemanları endüstrilerinin uluslararası ticaret hacmini arttırmak maksadıyla hedef pazarlarda yapılan tanıtım çalışmaları ile fuarın 2023 yılında toplamda 15 bin ziyaretçi hedefine ulaşması planlanıyor. Bunun 3 bine yakını ise sektörün yurt dışındaki hedef pazarlardan gelen uluslararası ziyaretçilerden oluşması hedefleniyor. Bu hedefe ulaşmak amacıyla; yurt içinde ve dışında fuarın tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Fuar, daha geniş bir ürün grubu ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor

Avrasya Hırdavat Fuarı ile eş zamanlı olarak yan yana salonlarda düzenlenecek Fastener Expo Eurasia Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı ile Avrasya Hırdavat Fuarı daha da büyüyor. Bağlantı Elemanları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) iş birliği ile ilk defa organize edilecek Fastener Expo Eurasia Fuarı’nın da eklenmesi sonucunda hem hırdavat hem de bağlantı elemanları endüstrileri arasında oluşan sinerji ile sektörlerin alıcıları konumunda olan fuar ziyaretçileri 24-27 Mayıs 2023 tarihlerinde çok daha geniş bir ürün grubunu fuarda bulma, ürünleri yerinde inceleyip karşılaştırma imkanına sahip olacak.

Avrasya Hırdavat Fuarı kapsamında; el aletleri, genel hırdavat, endüstriyel hırdavat, mobilya ve yapı hırdavatı, kilit sistemleri ve mekanizmaları, kesiciler, delici uçlar, aşındırıcı ve zımparalar, kaynak, tel, elektrot, lehimleme ekipman ve makineleri, merdiven ve taşıyıcı ekipmanlar, tekerlekler ve aktarım ekipmanları, jeneratör ve kompresörler, boya, yapıştırıcı ve kimyasallar, endüstriyel fırçalar, endüstriyel bağlantı elemanları, inşaat tertibatları ve sabitleme elemanları, montaj ve kurulum sistemleri, bağlantı elemanları üretim teknolojileri ile depolama, dağıtım ve fabrika donanımlarına yönelik ürünler sergilenirken; Fastener Expo Eurasia Fuarı kapsamında ise endüstriyel bağlantı elemanları, inşaat tertibatları – sabitleme elemanları, montaj ve kurulum sistemleri, bağlantı elemanları üretim teknolojileri, dağıtım ve fabrika donanımları her iki fuar süresince sergilenen ürünler arasında yer alıyor. 

Fuar artık çok daha geniş bir kitleye hitap ediyor 

Yurt içinden ve dışından yapı marketler, beyaz eşya üreticileri, kendin yap sektörlerinden yetkililer, demir çelik ve boru üreticileri, denizcilik, enerji, savunma sanayi ve havacılık sektörlerinin yetkilileri, elektrikli ve elektronik eşya üreticileri, otomotiv sektörü yetkilileri,  kapı ve pencere sistemleri üreticileri, inşaat ve yapı firmaları, mimarlar ve mühendisler, mobilya ve aksesuar üreticileri, nalbur ve hırdavat toptancıları ve perakendecileri, e-ticaret şirketleri, ithalat ve ihracat yetkilileri, soğutma – ısıtma – iklimlendirme sektörü ile elektrikli ve mekanik el aletlerinin kullanıldığı sektörlerden üst düzey yetkililer, fuardaki katılımcı firmalar ile yeni iş bağlantıları kurarak yeni tedarikçileri ile bu fuarda bir araya gelecek.

Ziyaretçi beklentisi 15 binin üzerinde

24-27 Mayıs 2023 tarihlerindeki fuar için gerçekleştirilen hazırlıklar kapsamında hem Türkiye içinden hem de Avrupa, Orta Doğu, Türk Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika ve Kuzey Amerika başta olmak üzere oldukça geniş bir coğrafyadan sektörün alıcıları konumunda olan profesyoneller, fuarı ziyaret etmeleri amacıyla İstanbul’a davet edilecek. Türkiye’deki hırdavat ve bağlantı elemanları endüstrilerinin uluslararası ticaret hacmini arttırmak maksadıyla hedef pazarlarda yapılan tanıtım çalışmaları ile fuarın 2023 yılında 3 bine yakın yurt dışındaki hedef pazarlardan gelen uluslararası ziyaretçiler olmak üzere, toplamda 15 bin ziyaretçiyi ağırlaması ve 200’ün üzerinde yerli ve yabancı firmanın da stant açması hedefleniyor.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı

Bu içeriğe sadece +plus aboneler erişebilir.

Piyasalara dair düşüncelerinizi paylaşmak ve daha fazla yoruma ulaşmak için hemen ABONE OLUN!
ABONE OLUN Zaten bir hesabınız varsa Oturum Açın

En çok okunan haberler

Made in Steel 2023 stant satışları sona erdi

27 Ocak 2023 Cuma

Green Steel World konferansı 4-5 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek!

17 Ocak 2023 Salı

TUBE & STEEL Fuarı, Mayıs 2023’te TÜYAP İstanbul’da!

14 Ocak 2023 Cumartesi

SteelFab 2023 fuarı açıldı

9 Ocak 2023 Pazartesi
İzleme Listesi
Genişlet
İzleme listeniz boş

Favori emtialarınızı hızlı erişim için ekleyin ve son fiyat değişim haberlerini kaçırmayın.


Takip ettiğiniz haber kategorisi bulunmuyor
Bildirim Tercihlerini Düzenle
E-Bülten Aboneliği
En güncel haberleri ve günlük demir fiyatlarını e-posta ve sms olarak almak için kayıt olun.
Geri Bildirim
Şimdi Plus Abonesi Olun!
3 gün ücretsiz deneyin!
Şimdi Abone Olun
Tarafsız Fiyatlar
Haberdar Olun
İl Demir Fiyatları
Yorumlar ve Analizler
Şimdi Abone Olun