14.334,06 TRY BIST 100 BIST 100
55,97 EUR EUR EUR
48,26 USD USD USD
7,22 CNY CNY CNY
0,13 CNY CNY/EUR CNY/EUR
39,93 TRY Faiz Faiz
91,31 USD Petrol(brent) Petrol(brent)
6,71 USD Bakır(lb) Bakır(lb)
103,31 TRY Gümüş(Gr) Gümüş(Gr)
99,98 USD (CME) 62% Fe (CME) 62% Fe
377,25 USD Gemi Söküm Gemi Söküm
6.089,00 TRY Altın(gr) Altın(gr)
99,00 USD Demir Cevheri 61% Fe Demir Cevheri 61% Fe

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığından İhale Açıklaması

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, şirketin dün gerçekleşen açık artırma ihalesinde muhammen satış bedeli...

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığından İhale Açıklaması

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı,  şirketin dün gerçekleşen açık artırma ihalesinde muhammen satış bedeli KDV Dahil 167 milyon 52 bin 600 TL olan 4 adet bağımsız bölüme, ihale sonucu KDV dahil 167 milyon 72 bin 600 TL  üzerinden teklif geldiğini bildirdi.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yapılan açıklamada, "Şirketimiz mülkiyetindeki muhtelif taşınmazların açık arttırma ihalesi 28 Mayıs 2019 Salı günü Saat:11.00'de gerçekleştirilmiştir. Muhammen Satış Bedeli KDV dahil 167 milyon 52 bin 600,00 TL ( KDV Hariç 141 milyon 570 bin TL ) olan 4 adet bağımsız bölüme, ihale sonucu KDV dahil 167 milyon 72 bin 600 TL ( KDV Hariç 141 milyon 586 bin 949,15 TL ) üzerinden teklif gelmiştir." ifadelerine yer verildi.

Açıklamada satışların devam ettiği bildirildi. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı

Bu içeriğe sadece +plus aboneler erişebilir.

Piyasalara dair düşüncelerinizi paylaşmak ve daha fazla yoruma ulaşmak için hemen ABONE OLUN!
ABONE OLUN Zaten bir hesabınız varsa Oturum Açın

En çok okunan haberler

Tuflesa, ERW boru hattının modernizasyonu için SMS group ile anlaştı

31 Ağustos 2026 Pazartesi

ŞA-RA Enerji bir ayda 4 milyar TL’yi aşan yeni sözleşmeye imza attı

26 Ağustos 2026 Çarşamba

Türkiye Emisyon Ticaret Sistemi Yönetmeliği yayımlandı

27 Ağustos 2026 Perşembe

Von der Leyen: Avrupa sanayisinin rekabet gücü için enerji maliyetleri düşürülmeli

28 Ağustos 2026 Cuma

COP31, yeşil sanayileşmede küresel döngüsel malzeme kullanımını %15’e çıkarmayı hedefliyor

27 Ağustos 2026 Perşembe
İzleme Listesi
Genişlet
İzleme listeniz boş

Favori emtialarınızı hızlı erişim için ekleyin ve son fiyat değişim haberlerini kaçırmayın.


Takip ettiğiniz haber kategorisi bulunmuyor
Bildirim Tercihlerini Düzenle
E-Bülten Aboneliği
En güncel haberleri ve günlük demir fiyatlarını e-posta ve sms olarak almak için kayıt olun.
Şimdi Plus Abonesi Olun!
3 gün ücretsiz deneyin!
Şimdi Abone Olun
Tarafsız Fiyatlar
Haberdar Olun
İl Demir Fiyatları
Yorumlar ve Analizler
Şimdi Abone Olun