Reklam
Reklam

SATIŞ ORTAĞIMIZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?


Satış Ortaklığı Programı Nedir?

Ortaklık programımız, çevrenizde, tanıdıklarınızda yada iş ilişkisi olduğunuz kişilerde demir çelik sektörü ile ilgilenen kişilerin sitemize abone olmaları karşılığında size yüzde üzerinden komisyon ödeme sistemidir. Satış ortaklığı programımız ile İnşaat Noktası'na abonelik kazandırdıkça siz de kazanç sağlayabilirsiniz. Plus paketlerimizi çevrenize önererek, sizin üzerinizden yapılan satışlar üzerinden %30 gelir sağlayabilirsiniz.


Bir Ücret Ödemeli Miyim?

Satış ortağımız olmanız için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.


Satış Ortaklığı Programı Nedir?

Satış ortağımız olmanız için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.


Satış ortaklığı programına kimler katılabilir? Ön şart var mı?

Programa kişiler veya kurumlar katılabilir. Ajans kurumları veya demir çelik sektörüne az ya da çok ilişiği bulunan firmalar ya da sektör temsilcileri, ikna kabiliyeti yüksek kişilerde bizimle satış ortaklığı kurabilir.


Nasıl satış yapabilirim?

Plus abonelik paketlerimizi 2 farklı şekilde pazarlayabilirsiniz.

Sıcak satış:

Kendi networkünüzde bulunan tanıdıklarınız, iş çevrenize bizi önererek ekstra gelir sağlayabilirsiniz. İş yaptığınız firmalar, bayileriniz, müşterileriniz vb iletişimde olduğunuz kişilerle birebir veya telefon üzerinden İnşaat Noktası plus abonelik paketlerinin satışını yapabilirsiniz. Bu yöntemde satın alacak kişiye referans linkinizi iletmeniz ve kişinin bu link üzerinden satın almayı yapması gerekir. Sonrasında bu kişiler satın alma gerçekleştirdiğinde satış tutarından hesaplanan komisyon sizin hesabınıza yansıyacaktır

Referans link paylaşarak:

Bu yöntem ile kendi sahip olduğunuz web siteniz üzerinden, sosyal medya kanallarından veya email yoluyla kendi referans linkinizi müşterilerinizle veya iş çevrenizle paylaşırsınız. Sonrasında bu kişiler satın alma gerçekleştirdiğinde satış tutarından hesaplanan komisyon sizin hesabınıza yansıyacaktır.


Nasıl Satış Ortağı Olabilirsiniz?

Satış ortağımız olabilmek için öncelikle sitemize üye olarak “Satış Ortaklığı Formu”nu doldurabilirsiniz. Mevcut müşterimiz iseniz veya abonelerimizden biri iseniz ayrıca üye olmanız gerekmez. Satış otaklığınız editörlerimiz tarafından değerlendirildikten sonra sisteme dahil edilirsiniz. Bu aşamadan sonra artık satışlara başlayabilirsiniz.


Ne zaman para kazanmaya başlayacağım?

İnşaat Noktası’da yönlendirdiğiniz ve plus abonelik satışı tamamlanın ilk müşteriyle birlikte kazanmaya başlarsınız. Kazanmanız için satışı sizin yapmanız, hatta müşteriyle görüşme yapmanız bile şart değildir. Yönlendirme sağlamış olmanız yeterlidir.


Getirdiğim müşteriden sadece bir kez mi komisyon kazanırım?

Hayır! Getirdiğiniz müşterinin sağladığı tüm gelirlerden komisyon kazanmaya devam edersiniz. Örneğin, müşteriniz satın aldığı plus abonelik ile birlikte sitemizde reklam da vermek istedi. Devam eden plus abonelik yenileme işlemleri ve verilen reklam gelirleri üzerinden de geliriniz devam eder.


Belirli paket ürünler mi pazarlayacağız?

İnşaat Noktası’nın, müşterinin ihtiyaçlarına karşılık gelen avantajlı reklam bütçesi ve plus abonelik paketleri bulunur. Kendiniz veya İnşaat Noktası temsilcinizin desteğiyle müşteri adayı için uygun paketleri belirleyip önermenizi tavsiye ederiz.


Müşterilerimi nasıl takip edeceğim, satın alma yaptıklarını nasıl bileceğim?

Programa katılımınızdan itibaren CRM sistemine iş ortağı olarak kendi kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapacak, müşteri adaylarınızı ve yaptıkları ödemeleri ve elde ettiğiniz kazançları bu sistem üzerinden online olarak takip edebilirsiniz.


Hakkedişler nasıl hesaplanır?

Yukarıdaki metodlardan birini kullanarak sitemize yönlendirdiğiniz ziyaretçi, plus abonemiz olduysa, sizde, bu üyenin abonelik bedelinin %30’sini kazanıyor olacaksınız. Sizin yönlendirdiğiniz tüm üyeleri kayıt altına alacağız. Yönlendirdiğiniz tarihten itibaren bu kişi ya da kurumun 30 gün içerisinde sitemize abone olmaları halinde, %30 prim hak edişine sahip olacaksanız. Ayrıca, siteniz tarafından İnşaat Noktası'na gönderilen abonelerinizin, siparişlere de sitenizin adı ile kaydedilecek. Verilen siparişin üzerinden 15 günlük yasal cayma süresi geçtikten sonra hakkediş tutarları hesaba işlenir. Komisyon alacak satış ortağımızın vergi mükellefiyeti olmaması durumunda; İnşaat noktası (MRP BİLGİ TEK.A.Ş. firmamız) sizin adınıza gider pusulası ve vergisi şirketimiz tarafından ödenir. Hakkediş tutarları her ayın 5’inde tanımlanan banka hesap numaranıza havale ile gönderilir. Komisyon alacak satış ortağımızın vergi mükellefiyeti olması durumunda ise satış ortağımızın aylık satış cirosunun %30’ lik kısmına ilave olarak artı %18 KDV’li fatura kesmesi gerekecektir. Firmamız tarafından artı KDV’ li fatura tutarınız satış ortağımızın banka hesabına her ayın 5.inde havale ile gönderilir. Örneğin 1 ay içerisinde 5 satış yapan bir müşteri kdv dahil 1.000*5 kişi= 5.000 TL’lik satış karşılığında 5.000 TL * %30 = 1.500 TL kazanır. (5 satış ile 1000TL kazanırken 50 satış ile 15.000 TL kazanabilirsiniz).


Satış ortağımız olmaya hazır mısınız ?

Birlikte çalışmak için destek@insaatnoktasi.com adresinden bizimle iletişime geçin!

Geri Bildirim
Şimdi Plus Abonesi Olun!
3 gün ücretsiz deneyin!
Şimdi Abone Olun
Tarafsız Fiyatlar
Haberdar Olun
İl Demir Fiyatları
Yorumlar ve Analizler
Şimdi Abone Olun